Additional information
| Weight | 8.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.52 × 13.976 × 4.213 in |
| Finish | Platinum Nickel |
| Collection | Ashbee |
| Country of Origin | China |
| UPC | 12611533112 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $764.00.$534.80Current price is: $534.80.
| Weight | 8.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.52 × 13.976 × 4.213 in |
| Finish | Platinum Nickel |
| Collection | Ashbee |
| Country of Origin | China |
| UPC | 12611533112 |
| Brand | DXV |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |