Additional information
| Weight | 30.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.38 × 7.13 × 12.75 in |
| Finish | White |
| Collection | Starck 3 |
| Flush Rate | 0.8 gal/flush, 1.6 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | France |
| Brand | Duravit |
Original price was: $320.00.$224.00Current price is: $224.00.
| Weight | 30.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.38 × 7.13 × 12.75 in |
| Finish | White |
| Collection | Starck 3 |
| Flush Rate | 0.8 gal/flush, 1.6 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | France |
| Brand | Duravit |