Additional information
| Weight | 125.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.38 × 28 × 29.38 in |
| Finish | White |
| Collection | Happy D.2 |
| Flush Rate | 0.92 gal/flush, 1.32 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| Brand | Duravit |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,415.00.$990.50Current price is: $990.50.
| Weight | 125.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.38 × 28 × 29.38 in |
| Finish | White |
| Collection | Happy D.2 |
| Flush Rate | 0.92 gal/flush, 1.32 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| Brand | Duravit |
| Oversized | Yes |