Additional information
| Weight | 29.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6.75 × 15.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Darling New |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| Brand | Duravit |
Original price was: $390.00.$273.00Current price is: $273.00.
| Weight | 29.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6.75 × 15.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Darling New |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| Brand | Duravit |