Additional information
| Weight | 92.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 28.88 × 29.13 in |
| Finish | White |
| Collection | D-Code |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| Brand | Duravit |
| Oversized | Yes |
Original price was: $775.00.$542.50Current price is: $542.50.
| Weight | 92.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 28.88 × 29.13 in |
| Finish | White |
| Collection | D-Code |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| Brand | Duravit |
| Oversized | Yes |