Additional information
| Weight | 4.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 7 in |
| Finish | Brushed Brass |
| Collection | Kimball And Young |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 8.85679E+11 |
| Brand | Aptations |
| Shape | Circle |
Original price was: $785.00.$549.50Current price is: $549.50.
Prices and information shown are subject to verification by our showroom personnel. In the event of a discrepancy, we reserve the right to make any corrections necessary. Freight charges may be applicable to certain products – if so, freight charges will be quoted separately.
| Weight | 4.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 7 in |
| Finish | Brushed Brass |
| Collection | Kimball And Young |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 8.85679E+11 |
| Brand | Aptations |
| Shape | Circle |