Additional information
| Weight | 10.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.25 × 8.06 × 16 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 0.5 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611556777 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $742.00.$519.40Current price is: $519.40.
| Weight | 10.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.25 × 8.06 × 16 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 0.5 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611556777 |
| Brand | American Standard |