Additional information
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.25 × 8 × 16.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 1.1 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611556814 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $690.00.$483.00Current price is: $483.00.
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.25 × 8 × 16.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 1.1 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611556814 |
| Brand | American Standard |