Additional information
| Weight | 8.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 10.4 × 16.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 1.1, 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611504419 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $582.00.$407.40Current price is: $407.40.
| Weight | 8.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 10.4 × 16.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 1.1, 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611504419 |
| Brand | American Standard |