Additional information
| Weight | 11.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 10.38 × 4.25 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 12611592386 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $547.00.$382.90Current price is: $382.90.
| Weight | 11.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 10.38 × 4.25 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 12611592386 |
| Brand | American Standard |