Additional information
| Weight | 15.255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.875 × 16 × 8.31 in |
| Finish | No Finish |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 1.1 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 12611592218 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $813.00.$569.10Current price is: $569.10.
| Weight | 15.255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.875 × 16 × 8.31 in |
| Finish | No Finish |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 1.1 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 12611592218 |
| Brand | American Standard |