Additional information
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 253 × 203 × 436 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 1.1, 1.6 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611556807 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $775.00.$542.50Current price is: $542.50.
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 253 × 203 × 436 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Selectronic |
| Flush Rate | 1.1, 1.6 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611556807 |
| Brand | American Standard |