Additional information
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.88 × 9.25 × 2.13 in |
| Finish | White |
| Collection | Titan |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056730225 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $131.00.$91.70Current price is: $91.70.
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.88 × 9.25 × 2.13 in |
| Finish | White |
| Collection | Titan |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056730225 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |