Additional information
| Weight | 8.94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.25 × 13.5 × 6.25 in |
| Finish | White |
| Collection | Townsend Vormax |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $113.00.$79.10Current price is: $79.10.
| Weight | 8.94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.25 × 13.5 × 6.25 in |
| Finish | White |
| Collection | Townsend Vormax |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |