Additional information
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 14.625 × 17.3125 in |
| Finish | White |
| Collection | Town Square |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $315.00.$220.50Current price is: $220.50.
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 14.625 × 17.3125 in |
| Finish | White |
| Collection | Town Square |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |