Additional information
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.875 × 9.25 × 2.125 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056730546 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $86.00.$60.20Current price is: $60.20.
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.875 × 9.25 × 2.125 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056730546 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |