Additional information
| Weight | 73.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.1875 × 14 × 17.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Studio |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056853900 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $558.00.$390.60Current price is: $390.60.
| Weight | 73.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.1875 × 14 × 17.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Studio |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056853900 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |