Additional information
| Weight | 77.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.375 × 14 × 17.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Studio |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China, Mexico |
| UPC | 33056853870 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $525.00.$367.50Current price is: $367.50.
| Weight | 77.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.375 × 14 × 17.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Studio |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China, Mexico |
| UPC | 33056853870 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |