Additional information
| Weight | 86.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 19.875 × 18.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Studio S |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056925058 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $646.00.$452.20Current price is: $452.20.
| Weight | 86.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 19.875 × 18.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Studio S |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056925058 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |