Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Studio S |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $816.00.$571.20Current price is: $571.20.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Studio S |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |