Additional information
| Weight | 31.967 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.44 × 10 × 15.56 in |
| Finish | White |
| Collection | Studio |
| Flush Rate | 1.0-1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $165.00.$115.50Current price is: $115.50.
| Weight | 31.967 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.44 × 10 × 15.56 in |
| Finish | White |
| Collection | Studio |
| Flush Rate | 1.0-1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |