Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12.625 × 4.875 in |
| Finish | White |
| Collection | Studio |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056853917 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $75.00.$52.50Current price is: $52.50.
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12.625 × 4.875 in |
| Finish | White |
| Collection | Studio |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056853917 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |