Additional information
| Weight | 5.22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.13 × 13.25 × 3.38 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Serin |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611402562 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $389.00.$272.30Current price is: $272.30.
| Weight | 5.22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.13 × 13.25 × 3.38 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Serin |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611402562 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |