Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.13 × 9.56 × 15.94 in |
| Finish | White |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $127.00.$88.90Current price is: $88.90.
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.13 × 9.56 × 15.94 in |
| Finish | White |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |