Additional information
| Weight | 3.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.8 × 7 × 6.6 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Reliant 3 |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611416071 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $202.00.$141.40Current price is: $141.40.
| Weight | 3.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.8 × 7 × 6.6 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Reliant 3 |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611416071 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |