Additional information
| Weight | 3.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.7 × 6.8 × 6.8 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Reliant 3 |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611520082 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $182.00.$127.40Current price is: $127.40.
| Weight | 3.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.7 × 6.8 × 6.8 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Reliant 3 |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611520082 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |