Additional information
| Weight | 118.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.75 × 24 × 10.563 in |
| Finish | Brilliant White |
| Collection | Quince |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $951.00.$665.70Current price is: $665.70.
Available colors/finishes: Brilliant White
| Weight | 118.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.75 × 24 × 10.563 in |
| Finish | Brilliant White |
| Collection | Quince |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |