Additional information
| Weight | 45.741 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.188 × 10.125 × 18 in |
| Finish | White |
| Collection | Pressure Assist |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056723210 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $375.00.$262.50Current price is: $262.50.
| Weight | 45.741 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.188 × 10.125 × 18 in |
| Finish | White |
| Collection | Pressure Assist |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056723210 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |