Additional information
| Weight | 4.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11.9 × 3.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611472541 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $338.00.$236.60Current price is: $236.60.
| Weight | 4.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11.9 × 3.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611472541 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |