Additional information
| Weight | 4.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11.5 × 2.7 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611456961 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $305.00.$213.50Current price is: $213.50.
| Weight | 4.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11.5 × 2.7 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611456961 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |