Additional information
| Weight | 3.67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.165 × 7.126 × 14.291 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611466618 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $247.00.$172.90Current price is: $172.90.
| Weight | 3.67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.165 × 7.126 × 14.291 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611466618 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |