Additional information
| Weight | 3.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 6.6 × 5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611086489 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $202.00.$141.40Current price is: $141.40.
| Weight | 3.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 6.6 × 5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Monterrey |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611086489 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |