Additional information
| Weight | 68.963 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.375 × 16.875 × 19.813 in |
| Finish | White |
| Collection | Lynbrook |
| Flush Rate | 1 gal/flush |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056397725 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $511.00.$357.70Current price is: $357.70.
| Weight | 68.963 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.375 × 16.875 × 19.813 in |
| Finish | White |
| Collection | Lynbrook |
| Flush Rate | 1 gal/flush |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056397725 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |