Additional information
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.875 × 9.25 × 2.125 in |
| Finish | White |
| Collection | H20Ption / Other Dual Flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056737132 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $78.00.$54.60Current price is: $54.60.
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.875 × 9.25 × 2.125 in |
| Finish | White |
| Collection | H20Ption / Other Dual Flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056737132 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |