Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12.625 × 4.875 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056435694 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $78.00.$54.60Current price is: $54.60.
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12.625 × 4.875 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056435694 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |