Additional information
| Weight | 3.72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.7 × 6.75 × 6.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Colony Pro |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611587047 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |
Original price was: $184.00.$128.80Current price is: $128.80.
| Weight | 3.72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.7 × 6.75 × 6.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Colony Pro |
| Watersense | Yes |
| UPC | 12611587047 |
| Brand | American Standard |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |