Additional information
| Weight | 35.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 10.63 × 16 in |
| Finish | White |
| Collection | Champion |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $264.00.$184.80Current price is: $184.80.
| Weight | 35.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 10.63 × 16 in |
| Finish | White |
| Collection | Champion |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |