Additional information
| Weight | 8.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12.625 × 4.875 in |
| Finish | White |
| Collection | Champion |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056618288 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $80.00.$56.00Current price is: $56.00.
| Weight | 8.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12.625 × 4.875 in |
| Finish | White |
| Collection | Champion |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056618288 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |