Additional information
| Weight | 125.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.8125 × 16.75 × 29.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Champion |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056697863 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $851.00.$595.70Current price is: $595.70.
| Weight | 125.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.8125 × 16.75 × 29.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Champion |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056697863 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |