Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 696 × 400 × 780 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $580.00.$406.00Current price is: $406.00.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 696 × 400 × 780 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |