Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $802.00.$561.40Current price is: $561.40.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |