Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.4 × 15.75 × 30.91 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $838.00.$586.60Current price is: $586.60.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.4 × 15.75 × 30.91 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 1.93406E+11 |
| Brand | American Standard |