Additional information
| Weight | 31.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.938 × 10.375 × 16.125 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $180.00.$126.00Current price is: $126.00.
| Weight | 31.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.938 × 10.375 × 16.125 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |