Additional information
| Weight | 30.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 9.25 × 16 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
Original price was: $221.00.$154.70Current price is: $154.70.
| Weight | 30.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 9.25 × 16 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |