Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.25 × 15.75 × 30.75 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056830246 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $647.00.$452.90Current price is: $452.90.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.25 × 15.75 × 30.75 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056830246 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |