Additional information
| Weight | 73.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.1875 × 14 × 17.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056830239 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $509.00.$356.30Current price is: $356.30.
| Weight | 73.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.1875 × 14 × 17.5 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056830239 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |