Additional information
| Weight | 7.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.7 × 8.68 × 1.59 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056830253 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $76.00.$53.20Current price is: $53.20.
| Weight | 7.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.7 × 8.68 × 1.59 in |
| Finish | White |
| Collection | Cadet |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056830253 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |