Additional information
| Weight | 108.097 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.875 × 17.375 × 23.75 in |
| Finish | White |
| Collection | Country |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056463222 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,238.00.$866.60Current price is: $866.60.
Available colors/finishes: White
| Weight | 108.097 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.875 × 17.375 × 23.75 in |
| Finish | White |
| Collection | Country |
| Country of Origin | China |
| UPC | 33056463222 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |