Additional information
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.625 × 18.5 × 28.6875 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Nexus |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $3,207.00.$2,244.90Current price is: $2,244.90.
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.625 × 18.5 × 28.6875 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Nexus |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |