Additional information
| Weight | 101.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 18.5625 × 30 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Brazil|Malaysia|USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $1,692.00.$1,184.40Current price is: $1,184.40.
| Weight | 101.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 18.5625 × 30 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Brazil|Malaysia|USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |